Lekcje indywidualne

Lekcje indywidualne

Czy nauka angielskiego może być ciekawa i dynamiczna, a jednocześnie w pełni skuteczna? Jak najbardziej! Wystarczy, że zdecydują się Państwo na kurs dostosowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Jeśli szukacie Państwo efektywnego kursu językowego, zapraszamy do Sosnowej Szpilki. Tylko teraz nasz pakiet lekcji języka angielskiego dostaną Państwo w obniżonej cenie!

Jakie są terminy zajęć?

Jedną z największych zalet naszego kursu jest elastyczna dostępność wykwalifikowanych lektorów. W zależności od preferencji lekcje będą odbywać się w wybranym terminie o dopasowanej do Państwa terminarza godzinie – zajęcia prowadzimy od poniedziałku do piątku, od 8.00 do 19.00.

Lekcje odbywają się w naszych oddziałach w Izabelini i Starych Babicach lub poprzez wybrany komunikator internetowy. Nie musicie Państwo nawet wychodzić z domu. Wystarczy komputer z dostępem do sieci i troszkę czasu, by sprawnie uczyć się potrzebnego języka.

Pakiet lekcji w wakacyjnej promocji

Tylko teraz proponujemy Państwu ANGIELSKIpakiet 5,10 lub 20 lekcji obniżonej cenie. Aktywna nauka języka jeszcze nigdy nie była prostsza! Co więcej, do udziału w kursie mogą Państwo zaprosić zaprzyjaźnioną osobę, która jest na podobnym poziomie językowym by razem rozwijać swoje językowe umiejętności.

łku do piątku, od 8.00 do 19.00.

Lekcje odbywają się w naszych oddziałach w Izabelini i Starych Babicach lub poprzez wybrany komunikator internetowy. Nie musicie Państwo nawet wychodzić z domu. Wystarczy komputer z dostępem do sieci i troszkę czasu, by sprawnie uczyć się potrzebnego języka.

...

Skuteczna nauka z Sosnową Szpilką

Każda lekcja z pakietu lekcji angielskiego jest dostosowana do potrzeb ucznia. Dzięki specjalnie opracowanej metodzie skutecznej nauki, opartej na badaniu potrzeb i indywidualnym dostosowaniu materiałów do Państwa oczekiwań, płynna komunikacja i świetna znajomość słów i gramatyki staną się realne.

Zapraszamy do dołączenia do grona zadowolonych kursantów lub wzięcia udziału w bezpłatnej lekcji próbnej. Zarezerwuj termin:

Wybierz kurs odpowiedni dla Ciebie i wypełnij formularz

1) ZASADY KORZYSTANIA Z ZAJĘĆ

  • Lekcja jest rozumiana jako  60 minut (dorośli, starsze dzieci, młodzież) lub 45 minut (dzieci do 8 roku życia) lub 35 minut (dzieci do 5 roku życia)
  • Zajęcia są do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu pakietu (zajęcia niewykorzystane w tym terminie z winy Kursanta przepadają)
  • Zajęcia są do wykorzystania w terminach od poniedziałku do piątku, w godz. od 08:00 do 19:00 (inne terminy możliwe po akceptacji lektora)
  • W lekcji może brać udział 1 osoba (zajęcia indywidualne) lub 2 osoby (jeśli zgłoszą się wspólnie)
  • Lekcje odbywają się z wybranym lub rekomendowanym przez Sosnową Szpilkę lektorem
  • Zajęcia odbywają się stacjonarnie w siedzibie Sosnowej Szpilki w Izabelinie lub Starych Babicach lub przy użyciu komunikatorów internetowych
  • Dokładne terminy zajęć są uzgadniane pomiędzy Kursantem / Kursantami i lektorem
  • Nie łączy się z innymi promocjami
  • Zakup pakietu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu

2) ZASADY ORGANIZACYJNE
Jeśli nie ustalono inaczej, na przynajmniej pół godziny przed zajęciami lektor wyśle link, nick (nazwę użytkownika) i wszelkie inne potrzebne dane do logowania, tak aby Kursant mógł przetestować sobie połączenie.

3) ZASADY ODWOŁYWANIA ZAJĘĆ

Lekcję należy odwołać najpóźniej do godz. 14.00 roboczego dnia poprzedzającego dzień, w którym mają odbyć się zajęcia. Odwołanie po tym terminie oznacza uznanie w/w lekcji jako zrealizowanej.

4) ASPEKTY TECHNICZNE

Zajęcia zostaną przeprowadzone zdalnie przy użyciu:

1. ZOOM.us (przez aplikację lub przeglądarkę)
2. Skype (przez aplikację lub przeglądarkę)

W przypadku trudności w łączności elektronicznej, lektor wykona telefon do kursanta i lekcja odbędzie się przez telefon.

5) Sosnowa Szpilka nie ponosi odpowiedzialności za:

1. Techniczne problemy z połączeniem po stronie Zamawiającego (brak dźwięku, obrazu, zakłócenia w odbiorze)
2. Nieobecność lub niedostępność ucznia na zajęciach
3. Spóźnienie ucznia skutkujące przesunięciem rozpoczęcia zajęć

6) ZAMÓWIENIE ONLINE

Kursantowi przysługuje 14-dniowy termin na odstąpienie od zawartej (poprzez zakup internetowy) umowy. Za godziny wykorzystane w powyższym terminie Kursant zobowiązany jest ponieść  odpowiednią opłatę (stawka godzinowa pakietu x liczba zrealizowanych godzin).

Tylko w lipcu

przy zapisie na kurs języka angielskiego

miesięczny karnet na zajęcia ruchowe lub artystyczne gratis