Edward’s League

Edward’s League

Angielski dla dzieci i młodzieży Izabelin, Stare Babice

Materiały zaczerpnięte ze strony https://edubears.pl/

Metoda Edward’s League jest elementem najlepszej ścieżki edukacyjnej dla dzieci w Polsce. Zajęcia prowadzone metodą Edward’s League są bardzo ambitne, a jednocześnie interesujące dla współczesnych dzieci. Kursanci porządkują swoją wiedzę z gramatyki i rozwijają umiejętności typu rozumienie ze słuchu czy komunikacja.

Dla kogo jest Edward’s League?

Metoda została stworzona dla uczniów szkół językowych lub prywatnych szkół podstawowych w wieku 11–14 lat (klasy 5–7) kontynuujących naukę języka angielskiego po ambitnych kursach przedszkolnych i wczesnoszkolnych zawierających materiał na poziomach A1–A2 (np. Teddy Eddie, Savvy Ed).

Pragniesz, aby Twoje dziecko nareszcie osiągnęło niezależność językową i opanowało materiał wręcz nieosiągalny dla rówieśników? Chcesz, aby czuło frajdę podczas zajęć z elementami grywalizacji, a po lekcjach samo z siebie powtarzało materiał poprzez nowoczesną aplikację?

Szukasz ambitnych zajęć, które uczą dzieci naturalnego angielskiego, czyli języka native speakerów? Chcesz, by Twoje dziecko czerpało przyjemność z zajęć, nigdy się nie nudziło i chętnie korzystało z aplikacji do nauki, przez co jeszcze szybciej osiągnie sukces językowy?

Korzyści

60 minut 2 razy w tygodniu

Grupy liczą do 10 osób

Kurs składa się z 60 spotkań

Aby utrwalać nabytą wiedzę: 2h tygodniowo pracy w domu

Poziomy metody Edward’s League!

Edward’s League 1 – poziom A2/A2+
Edward’s League 2 – poziom A2+/B1
Edward’s League 3 – poziom B1/B1+

Pakiet Edukacyjny Edward’s League

Ważnym elementem metody jest głęboko przemyślany Pakiet Edukacyjny, w skład którego wchodzą:
LESSON BOOK – książka, z którą uczeń pracuje głównie na zajęciach;
HOME BOOK – książka ćwiczeń, dzięki której uczeń na bieżąco sprawdza swoje umiejętności, a następnie otrzymuje informację zwrotną od lektora;
PARENT’S INFORMATION CARD – karta informacyjna dla rodziców zawierająca najważniejsze informacje o metodzie;
CERTYFIKAT wręczany po ukończeniu każdego poziomu metody.
HOMEWORK SITE – zadania domowe online, które umożliwią pełne opanowanie materiału za pomocą nowoczesnych technologii, w przyjazny sposób;
READER – książka z wciągającymi opowiadaniami, ucząca przyjemności obcowania z dłuższym tekstem w języku obcym;
TECZKA, GRAWEROWANY DŁUGOPIS oraz NOTES;

Edward’s League a egzaminy Cambridge

Książki metody Edward’s League przygotowują do międzynarodowych egzaminów Cambridge oraz ćwiczą wszystkie umiejętności egzaminacyjne. Zakres materiału jest kompatybilny z egzaminami Cambridge English Qualifications. Na tym etapie warto stawiać uczniom cel w postaci międzynarodowego certyfikatu. Sam egzamin może być dla ucznia zewnętrznym i obiektywnym testem rzeczywistych umiejętności, a dla rodzica swoistym potwierdzeniem dobrze obranego kierunku edukacji językowej dziecka.

Zapisz dziecko na kurs językowy Edward’s League i zapewnij mu prawdziwy sukces edukacyjny!

Kto nas poleca?

Tata 6-letniego Filipa
Read More
„Widzę, że moje dziecko chętnie uczestniczy w kursie. Mam wszystkie informacje o postępach syna. Ogólnie jestem zadowolony z prowadzenia zajęć.”
Mama 4-letniej Laury
Read More
„Radość z jaką dziecko uczęszcza na zajęcia. Miłe niespodzianki ze strony dziecka, gdy czasem spontanicznie użyje zapamiętanego słówka, na przykład powiedziała kiedyś do swojej cioci w czerni: „jesteś black!”
Mama 6-letniego Mikołaja
Read More
„Stały kontakt lektor-rodzice, świetny kontakt lektora z dziećmi, prowadzenie zajęć w bardzo interesujący dzieci sposób, fakt, że syn, wbrew oczekiwaniom, sporo materiału „wchłonął” 🙂
Mama 6-letniej Oli i Kingi
Read More
„Bezpośredni kontakt z lektorem, widoczne postępy w posługiwaniu się językiem angielskim, możliwość obserwacji prowadzonych zajęć (zajęcia otwarte), zainteresowanie córek lekcjami – pytają o kolejne.”
Previous
Next

Jaki jest dalszy krok?

Zapisz się i poznaj jakość Sosnowa Szpilka

FAQ

Jeśli dziecko chodziło wcześniej na ambitny kurs angielskiego na poziomie A1-A2 (np. Teddy Eddie, Savvy Ed) i ma wyrobiony nawyk powtarzania zdobytej wiedzy w domu (np. grając w gry językowe), kurs Edward's League będzie odpowiedni do kontynuowania nauki. Przed rozpoczęciem kursu weryfikujemy poziom językowy dziecka, aby sprawdzić, czy poradzi sobie na tej ścieżce językowej.
Każdy kursant powinien mieć regularny kontakt z angielskim także po zajęciach. To ważne założenie kursu. Dlatego sugerujemy, aby przeznaczać łącznie ok. 2 godzin w tygodniu na powtórki i naukę słówek.
Zajęcia prowadzone metodą Edward’s League są bardzo ambitne, a jednocześnie interesujące dla współczesnych nastolatków. Kursanci doskonalą swoje umiejętności językowe, by móc z dużą swobodą komunikować się po angielsku, zachowując przy tym poprawność językową. Celem kursu jest nie tylko zdobycie samodzielności językowej, ale także możliwość uzyskania najwyższych wyników na egzaminach.
Oczywiście. 🙂 Na kursie przygotowujemy uczniów do swobodnego zdania egzaminu Cambridge na poziomie B1.
Tylko w lipcu

przy zapisie na kurs języka angielskiego

miesięczny karnet na zajęcia ruchowe lub artystyczne gratis