Angielski dla licealistów

Liceum

Angielski dla licealistów Stare Babice Izabelin i Bemowo

Angielski dla młodzieży to zajęcia, podczas których kursanci są traktowani jak studenci.
Naszym głównym celem jest przełamanie bariery językowej w konwersacjach i dobre przygotowanie do egzaminu pisemnego.
Kładziemy duży nacisk na poprawne, a przede wszystkim swobodne, posługiwanie się językiem angielskim.

Nauczamy tak, aby przygotować egzaminowane osoby do bezproblemowego komunikowania się w mowie i piśmie w języku angielskim.

Stawiamy na jakość i kameralność oferowanych zajęć.
Prowadzący zajęcia to doświadczeni lektorzy polskojęzyczni oraz Native Speakerzy, pełni energii i pomysłów na kreatywne zajęcia.

Czy wiesz, że...

Znajomość języka angielskiego otwiera szerokie możliwości zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Dzięki znajomości języka możesz łatwo komunikować się z osobami z różnych zakątków świata, masz możliwość swobodnego podróżowania, studiowania na zagranicznych uczelniach, odbywania staży lub otrzymania awansu w pracy. Nauka języków obcych doskonale stymuluje nasz mózg, rozwija pamięć, pobudza zdolność logicznego myślenia, w konsekwencji wpływając na lepsze ogólne wyniki w nauce. Młodzież aktywnie ucząca się języków obcych uzyskuje bardziej satysfakcjonujące wyniki na egzaminach, dzięki lepszej koncentracji i umiejętności skutecznego wykorzystywania wiedzy w praktyce. Dowiedziono również, że osoby posługujące się językami obcymi lepiej radzą sobie w stresujących sytuacjach, potrafią bowiem znaleźć rozwiązanie problemu szybciej niż osoby jednojęzyczne.

Aby kurs przyniósł najlepsze rezultaty zadbaj o

Systematyczność

regularna nauka języka obcego jest kluczem do sukcesu. Znacznie lepsze rezultaty osiąganiesz rozwijając znajomość języka obcego codziennie, niż ucząc się go nawet kilka godzin jednorazowo, ale nieregularnie.

Stawianie sobie celów

języka najlepiej uczyć się etapami, wyznacz sobie cel - to może być kolejny poziom znajomości języka - poparty zdaniem kolejnego egzaminu Cambridge

Podstawę podstaw

czyli ugruntowaną wiedzę z zakresu gramatyki i słownictwa, łatwiej Ci będzie poczynić zauważalne postępy w nauce języka.

Aktywną postawę

ucz się w każdy możliwy sposób, możesz znaleźć kanały na YouTube o interesującej tematyce, czytać teksty w języku obcym, nawet jeśli nie rozumiesz każdego słowa, oglądać filmy, a na wakacjach nie bój się zagadnąć do kogoś w języku angielskim

Naukę słówek

stale rozwijaj zasób słownictwa, dzięki temu będziesz w stanie bez najmniejszych trudności porozumieć się w języku obcym.

Dołącz do nas już dziś!

Zapisz się na kurs angielskiego dla licealistów i zacznij swoją językową przygodę. Kliknij tutaj, aby wypełnić formularz rejestracyjny!
Tylko w lipcu

przy zapisie na kurs języka angielskiego

miesięczny karnet na zajęcia ruchowe lub artystyczne gratis